Siteye Geri Dön
Dijital Dünya'da Neler Oluyor?
Netflix, Bazı Ülkelerde Mobil Abonelik Planını Test Ediyor

Variety dergisinin paylaştığı habere göre, online yayın platformu Netflix, Hindistan’da en düşük ücretli abonelik planının yarı fiyatında olan bir mobil abonelik planını test ediyor. Netflix Hindistan’ın var olan en düşük fiyatlı abonelik planının ücreti 500 rupi (7,27 dolar) iken şu sıralarda test edilen mobil abonelik planının ücretisi ise 250 rupi (3,63 dolar).

devamı için >>
Apple, iOS 12.2 Güncellemesini Yayınladı

Apple, geçtiğimiz Eylül ayında yayınlanan IOS 12'nin ikinci büyük güncellemesi olan IOS 12.2'yi resmi olarak duyurdu. Tüm iPhone ve iPad kullanıcıları Ayarlar-Genel-Yazılım güncellemeleri adımlarını uygulayarak cihazlarını güncelleyebilirler.

devamı için >>
Facebook Kullanıcı Şifrelerini Sakladığını İtiraf Etti

Facebook’un yüz milyonlarca kullanıcının şifrelerini düz metin formatında sakladığının ortaya çıkmasının ardından, dünyanın en büyük sosyal ağına yönelik olarak yeni bir güvenlik endişesi daha ortaya çıktı. Facebook’un yaptığı resmi açıklamayla itiraf ettiği bu durum, 2 milyarı aşkın kullanıcısı olan platformun kişisel hesap güvenliğini yine tartışmaya açtı.

devamı için >>
Otomobilin Dokunmatik Ekranından Pizza sipariş

Domino’s Pizza, alternatif sipariş seçeneklerine bir yenisini daha ekledi. Otomotiv ticaret platformu Xevo ile işbirliği yaparak yürüttüğü çalışmada müşteriler otomobillerinde bulunan dokunmatik ekranı kullanarak sipariş verebilecek.

devamı için >>
Apple Card Duyuruldu

Apple, dün akşam gerçekleştirdiği etkinlikte yenilikçi kart modeli Apple Card’ı resmen duyurdu. Apple Card hangi özellikleriyle öne çıkıyor?

Apple’ın kartında, klasik kart modellerindeki gibi üzerinde herhangi bir kart numarası vs. gibi bilgiler yer almıyor. Apple Card, iPhone üzerinden direkt mesajlar ile Apple Card’ınız üzerindeki herhangi bir değişikliği yapmanıza olanak sağlıyor.

devamı için >>

Dijital Buro İstanbul

Nisbetiye Mah. Belediye Sitesi Yolu Sok. Belediye Siteleri A4 Blok No:14R Beşiktaş/İstanbul

Türkiye

Unsubscribe
MailerLite