Siteye Geri Dön
Dijital Dünya'da Neler Oluyor?
Kartlı Ödemeler Mart Ayında 78,3 Milyar TL'ye Yükseldi

BKM'nin raporuna göre, kredi ve banka kartlarıyla yapılan ödemeler mart ayında, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 22 artışla 78,3 milyar liraya yükseldi.

devamı için >>
PUBG'nin 2018'de Sahibine Ne Kadar Kazandırdığı Belli Oldu

Battle Royale türünün tekrar canlanmasını sağlayan Player Unknown’s Battlegrounds’ın (PUBG) geliştirici şirketi 2018’deki mali durumlarını açıkladı ve 920 milyon dolarlık (5 milyar 408 milyon TL) bir gelir elde ettiklerini söyledi.

devamı için >>
LinkedIn'in Yeni Reaksiyon Özelliği Türkiye'deki Kullanıcılara Açıldı

Artık Türkiye'deki LinkedIn kullanıcıları da Beğeni ifadesinin yanı sıra Kutla, Harika, Bilgi Verici ve Merak Uyandırıyor ifadelerini kullanabilecek. LinkedIn'in web sürümünde ve uygulamasında kullanılabilen bu özellik sayesinde LinkedIn kullancıları kendilerini daha özgürce ifade edebilecek.

devamı için >>
Yapay Zeka Kullanılarak Death Metal Şarkısı Yapıldı

Yapay zekâ ve robotlar sanat eseri yaratamaz inanışını her geçen gün biraz daha sarsan yapay zekâ, bu defa marifetini death metalde gösterdi.

devamı için >>
Instagram’da Beğeni Rekabetini Sona Erdiren Yenilik

Instagram, kullacıların belki de platformdaki başlıca amaçlarından biri olan beğeni sayısını, yeni uygulama ile birlikte rafa kaldırıyor. Platform konuyla ilgili açıklamasında, henüz kodlarda gizli olan yeni özelliğin henüz test aşamasında olmadığını belirtti. “Şu an test sürecine başlamadık ancak platformun kullanıcı üstündeki baskısını azaltacak yöntemler üzerine çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

devamı için >>

Dijital Buro İstanbul

Nisbetiye Mah. Belediye Sitesi Yolu Sok. Belediye Siteleri A4 Blok No:14R Beşiktaş/İstanbul

Türkiye

Unsubscribe
MailerLite