Siteye Geri Dön
Dijital Dünya'da Neler Oluyor?
Google Asistan Şimdi iOS’ta

Geçtiğimiz ay merakla beklenen Google Asistan’ın Android kullanıcıları için Türkçe dil desteğine kavuştuğu duyurulmuştu. Aralarında İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, İspanyolca ve Portekizce’nin yer aldığı 17 farklı dile destek veren Google Asistan, Türkçe dil desteğine kavuşarak Android sonrasında iOS için de indirmeye hazır durumda.

devamı için >>
FOX’tan Yeni Bir Dijital Platform

FOX tarafından geliştirilen ve hedef kitlesine, içerik izlerken alışveriş yapma olanağı sunan dijital platform FOXplay Şubat 2019’da yayın hayatına başlıyor. Dijitale özel içeriklerin de sunulacağı platformda izleyiciler, seyir esnasında görüp beğendikleri ürünleri tek tıkla aynı ekran üzerinden satın alabilecekler.

devamı için >>
Amazon, Dünya'nın En Değerli Halka Açık Şirketi Oldu

Ticaret devi Amazon, ABD’nin halka açık en değerli şirketi ünvanını beş haftadır ilk sırada olan Microsoft‘un elinden aldı. Amazon’un borsa değeri Wall Street’te yüzde 3’ün üzerinde prim yaparak 797 milyar dolara çıktı. Şirketin değerinin bu yıl içinde yüzde 20 artarak 1 trilyon dolara çıkabileceği açıklandı.

devamı için >>
Instagram’ın Birden Fazla Hesapta Paylaşımı Destekleyen Yeni Özelliği

Instagram, aynı gönderiyi birden fazla hesapta paylaşmanızı sağlayan paylaşım özelliğini yayına alıyor. Özellik gönderi paylaşma ekranında bir açma kapama düğmesi olarak konumlanacak. 

devamı için >>
Apple’dan CES 2019’a Özel Amazon ve Google’a Göndermeli Reklam

Apple, dünyanın en önemli elektronik fuarlarından CES 2019’a katılmayacak olmasıyla dikkat çektiği gibi aynı zamanda rakipleri Google ve Amazon’a göndermeli mesaj içeren reklamıyla da dikkat çekti.

Mahremiyet politikasına ne kadar önem verdiğini kanıtlamak isteyen Apple; CES fuarı için Las Vegas’a gelenlere 13 kat uzunluğunda bir bina giydirmesi ile “iPhone’ununuzda olan iPhone’unuzda kalır” reklamı gösterdi.

devamı için >>

Dijital Buro İstanbul

Nisbetiye Mah. Belediye Sitesi Yolu Sok. Belediye Siteleri A4 Blok No:14R Beşiktaş/İstanbul

Türkiye

Unsubscribe
MailerLite