Siteye Geri Dön
Dijital Dünya'da Neler Oluyor?
Facebook Workplace’i geliştirmek için Redkix’i satın aldı

Dün ikinci çeyrekte yaşadığı gerilemeler ve piyasa değerinin düşüşü ile gündeme gelen Facebook, farklı projeleri üzerinde hız kesmeden çalışmaya devam ediyor. Bugün kurumsal iletişim araçlarına odaklanan Redkix’i aldığını duyuran şirket, satın almanın maddi detaylarını paylaşmadı.

devamı için >>
Facebook Watch Party’i tanıttı.

Facebook bir süredir test ettiği ve Facebook gruplarındaki insanların hep birlikte gerçek zamanlı olarak video izlemelerine olanak sağlayan özelliği Watch Party’i tüm dünyada başlattığını duyurdu. Watch Party başlatıldığında katılımcılar canlı ya da önceden kaydedilmiş bir videoyu izlerken aynı zamanda yeni bağlantılar kurabilecek, sohbet başlatabilecek, kısacası birbirleriyle iletişim de kurabilecek.

devamı için >>
Trendyol Resmen Alibaba'ya Satıldı

Amazon'un Türkiye pazarına girmesine kısa bir süre kalırken, dünyanın en büyük perakendecisi Çinli dev Alibaba‘nın, 2009'da kurulan Türkiye'nin lider e-ticaret platformlarından Trendyol'u satın alması'na Rekabet Kurumu'ndan onay geldi. Böylece Alibaba satın alma işlemini tamamladı. Alibaba’nın bu satın alma için ne kadar ödediği ise açıklanmadı.

devamı için >>
Digiturk Hedefli TV Reklamlarına Başlıyor

Digiturk, Türkiye’de ilk kez canlı yayındaki reklam kuşağında farklı profillere farklı reklam gösterimi gerçekleştirdi. Böylece izleyiciler daha çok ilgi alanlarına yönelik reklamlar izlerken, reklamverenler de daha iş hedeflerine uygun izleyiciye ulaşıyorlar. Canlı yayındaki reklam kuşağı içinde, HBB TV teknolojili uydu alıcılarında, izinli müşteri veri tabanı kullanılarak yapılan TV’de hedefli reklam örneği, ilk olma özelliği taşıyor

devamı için >>
Facebook’a AR Reklamları Geliyor

Dünyanın en çok kullanıcıya sahip sosyal medya platformlarından biri olan Facebook, AR reklamları özelliğini test etmeye başladığını duyurdu. Şimdilik yalnızca ABD’de test edilecek olan Facebook AR reklamları, dijital reklamlara yeni bir boyut getirecek.

devamı için >>

Dijital Buro İstanbul

Nisbetiye Mah. Belediye Sitesi Yolu Sok. Belediye Siteleri A4 Blok No:14R Beşiktaş/İstanbul

Türkiye

Unsubscribe
MailerLite