Siteye Geri Dön
Dijital Dünya'da Neler Oluyor?
Fortnite’ın Geliştiricisi Epic Games 1,25 Milyar Dolar Yatırım Aldı

Unreal oyun motorunun sahibi, 1991 yılında kurulan Epic Games son dönemde adını Fortnite ile duyurmuştu. Bu oyundan ciddi paralar kazanan Epic Games, çok önemli bir yatırım aldı. 1,25 milyar dolar bedelle gerçekleştirilen yatırım tutarı itibariyle de dikkat çekti.

devamı için >>
Gmail’in Aktif Kullanıcı Sayısı 1,5 Milyarı Geçti

Google'ın e-posta servisi Gmail aktif kullanıcı sayısının 1,5 milyarı aştığını duyurdu. Gmail aktif kullanıcı sayısını hızla artırmaya devam ediyor.

Google’ın elektronik posta serivisi Gmail, paylaştığı bir tweet ile 5 milyar aktif kullanıcı sayısını aştığını duyurdu. 

devamı için >>
Konkordato Sonrası “Moral” Mesajı, Sosyal Medyada Destek Gördü

56 yıl önce kurulan Pamukkale Turizm, konkordato ilanının ardından sosyal medya hesaplarından “Biz işimizin başındayız, sadece biraz morale ihtiyacımız var.” mesajını paylaştı. Kullanıcılar kısa zamanda iletiye destek mesajıyla karşılık verdi.

devamı için >>
WhatsApp’a Renk Katacak Çıkartmalar Özelliği Yakında Geliyor

Facebook’un bünyesinde bulunan mesajlaşma uygulaması WhastApp, her geçen gün platformlarına yeni özellikler eklemeye devam ediyor. WhatsApp, yeni güncellemesi ile uzun süredir beklenen “çıkartmalar” (Stickers) özelliğini yakında kullanıma sunuyor.

devamı için >>
iPad Pro 2018 Tanıtıldı.

iPad Pro modellerinde Home tuşu bulunmuyor. Bunun yerine Face ID özelliği gelen tablet bilgisayar, Animoji ve Memoji gibi özelliklere de sahip olacak. Yüz tanıma özelliği ile donatılan yeni tablet bilgisayar, iPhone Xs telefon modelinde olduğu gibi A12X Bionic işlemciden güç alıyor.

devamı için >>

Dijital Buro İstanbul

Nisbetiye Mah. Belediye Sitesi Yolu Sok. Belediye Siteleri A4 Blok No:14R Beşiktaş/İstanbul

Türkiye

Unsubscribe
MailerLite