Siteye Geri Dön
Dijital Dünya'da Neler Oluyor?
Dijital Yayıncılığa Getirilen RTÜK Denetimiyle İlgili Yönetmelik Resmi Gazete'de Yayınlandı

Yayın hakkı ve iletişim lisansı verilmesiyle dijital yayınların denetlenmesi ve getirilen düzenlemenin uygulanmasına ilişkin usul ve esasların bulunduğu yönetmelik Resmi Gazete'de yayınlandı.

devamı için >>
Snapchat'in Instagram'da Başlattığı Yeni Akım Viral Oldu

Snapchat'in hikayeler gibi özelliklerinin  Facebook tarafından kopyalanmasyıla başlayan savaşta Instagram, Facebook’un en güçlü eliydi ve Snapchat’i kısa sürede geride bıraktı. Şimdi de Snapchat, akıllara zarar bir taktikle Instagram’da bile viral olan bir fırtına estirdi.

devamı için >>
TikTok’un Ana şirketinden Akıllı Telefon Hamlesi

Video paylaşım uygulaması TikTok‘u bünyesinde barındıran Çinli teknoloji şirketi ByteDance, cihaz üreticisi Smartisan Technology iş birliğiyle akıllı telefon geliştirmeye başladığını duyurdu.

devamı için >>
Online Alışverişte Öncelikle Yorumları Önemsiyoruz

Moda alışverişlerinde online kanalları tercih eden her 2 kişiden biri, online alışverişte en çok diğer kullanıcıların yorum ve görüşlerini önemsiyor. Sırasıyla yeterli bilgi edinme, video ve chat bot arananlar arasında yer alıyor.

devamı için >>
Yapay Zekâ ile Güçlendirilmiş Bir Şirket İnşa Etmek

En büyük sıkıntınız teknoloji değil kültür olacak. Yapay zekâ (AI) birçok kişinin hayal ettiği kadar hızlı olmasa da iş dünyasının şeklini değiştirmeye başladı. Bir zamanlar bilim kurgu gibi görülen, tamamen otomatikleştirilmiş müşteri hizmetleri sunmak gibi konularda da ciddi yol alındı.

devamı için >>
Otobüs Durakları Arı Duraklarına Dönüştü

Hollanda’nın en büyük dördüncü şehri olan Utrecht’te; 316 otobüs durağına sukulentlerle kaplı yeşil çatılar, LED aydınlatmalar ve bambu sıralar eklenmiş. Duraklardaki yeşil çatılar, farklı türler için yeni bir yaşam alanı yaratarak kentin biyolojik çeşitliliğini destekliyor.

devamı için >>

Dijital Buro İstanbul

Nisbetiye Mah. Belediye Sitesi Yolu Sok. Belediye Siteleri A4 Blok No:14R Beşiktaş/İstanbul

Türkiye

Unsubscribe
MailerLite